Jesteś w: Strona Główna

Tygodnik Arigato

Polskie Moto Giełdy
to bezpłatny tyg.
ogłoszeniowy.
Szukaj na
giełdach!

Ranking aut

Ranking Aut - opinie
Dodaj swoją opinie
Toyota Carina IIrok produkcji: 1992 [ocena: 10]
bryka bez zarzutu
Toyota Carina IIrok produkcji: 1991 [ocena: 10]
W pojedynkę (nie lubię stadnych wakacji), autkiem combi z wolnossącym silnikiem diesla dojechałem po Armenię, Iran, Irak, Syrię. Zjeżdziłem górskie rejony Grecji i Turcji. O krajach bliższych nie wspomnę. Nigdy! Podkreślam:nigdy mnie nie zawiodła!!! Ekonomia? Zależy jak i na czym jeździsz. Spala od 5.2(!) do 7,5 litra oleju na setkę. Trochę szkoda, że nawiedziła ją ciocia korozja. Ciężko będzie się rozstać!
Toyota Carina IIrok produkcji: 1991 [ocena: 9]
Mam diesla z silnikiem 2.0 i powiem, ze auto jest nie zawodnie. Nie mielem nigdy problemow z odpalaniem; czy zima i kilkunastostoponiwoy mroz czy lato i temperatura do 40 stopni zawsze bez zajakniecia w mniej pol sekundy mozna bylo uslyszec pracujacy silnik. Oprocz filtrow oleju, paliwa, powietrza (standard) nie wymienialem przez 14 lat nic. ostatnio do wymiany byla pompa wody, ale i rowniez wszystkie 4 mcpersony (to zasluga naszych pieknych polskich drog). dobrze, regularnie eksploatowana odwdzieczy sie dluga niezawodna sluzba wlascicielowi. minusem jest dosc wysoki moment obrotowy bo autko mknie dopiero po 3000 obrotów. Pali malo. duza wada jest takze niska odpornosc na korozje elementow nadkola.
Toyota Carina IIrok produkcji: 1991 [ocena: 9]
bezawaryiny male spalanie 5 5lna setke dynamiczny
Toyota Carina IIrok produkcji: 1991 [ocena: 8]
jest to auto bardzo oszczedne 5 litrow na trasie w miescie 6.5litra h
Toyota Carina IIrok produkcji: 1986 [ocena: 10]
Jest w moim posiadaniu już ósmy rok. Nigdy mnie nie zawiodła, w zimie nawet przy dużych mrozach zapala bez problemów (warunkiem dobra ropa i akumulator), a każdą zimę spędza na dworze. Kiedy potrzebuję, zapalam i jadę. Problemem jest korozja. Niestety już sporo zjadła. Wydech trzeba \\\"poprawiać\\\" co roku, zawieszenie już nie takie jak trzeba, ale ekonomię poprawia niskie spalanie paliwa (max.7 ltr, w trasie 5,5 ltr).

<< powrót

Copytight © 2003-2010, autoseek.pl