Jesteś w: Strona Główna

Tygodnik Arigato

Polskie Moto Giełdy
to bezpłatny tyg.
ogłoszeniowy.
Szukaj na
giełdach!

SYSTEM AUTO-MARKET - program do obsługi komisów samochodowych

System umożliwiający kompleksowe zarządzanie komisem samochodowym.

 

Szanowni Państwo.

Mamy przyjemność przedstawić rozwiązania biznesowe wspierające pracę małych i średnich przedsiębiorstw, a w szczególności salony i komisy samochodowe. Naszym głównym celem jest ograniczenie finansowych kosztów ich działalności, zwiększenie wydajności pracy, przy jednoczesnych znacznych oszczędnościach czasowych kadry pracowniczej.

Prezentujemy system komputerowy AUTO-MARKET, który w pełni zaspokoi potrzeby nawet najwybredniejszych klientów. Aplikacja, bez żadnych dodatkowych programów, umożliwia prowadzenie komisu, bądź salonu samochodowego. Jest bardzo prosta w obsłudze, pozwala generować i modyfikować umowy komisowe, kupna-sprzedaży, faktury, raporty, ewidencjonować pojazdy, oraz klientów, a co najważniejsze umożliwia eksport bazy danych wszystkich pojazdów w formie ogłoszeń internetowych do wybranych portali za jednym kliknięciem myszki.

 

automarket

 

Obecnie system umożliwia eksport ogłoszeń do takich portali internetowych jak:

- otoMoto (Allegro.pl)

- kup-auto.pl (ebay.pl)

- www.auto.pl

- trader.pl

- plmobile.pl (w przygotowaniu)

- AutoGielda.pl

- TruckWorld.pl

- Samochody.pl 

- Gratka.pl

- polskagielda.pl

Wspomagamy załatwić wszelkie formalności z portalami jeżeli chodzi o udostępnienie możliwości eksportu Państawa ogłoszeń.

System AUTO-MARKET łączy w sobie unikalną na rynku możliwość wysyłania ogłoszeń z jednej, wspólnej, na bieżąco modyfikowanej przez użytkownika bazy danych, do wielu różnych internetowych portali ogłoszeniowych. Dotychczas niektóre z portali umożliwiały tego typu eksport ale wyłącznie do własnego serwera, a dla każdego innego trzeba było tworzyć od nowa listę ogłoszeń. Ze względu na tą uciążliwość klienci niechętnie decydowali się na umowy z kolejnymi portalami, co powiększyłoby przecież rynek sprzedaży pojazdów. Nie trzeba wyjaśniać jak wiele czasu, a w efekcie pieniędzy, można zaoszczędzić stosując narzędzie, które łączy w sobie grupowy eksport ogłoszeń, oraz możliwość prowadzenia komisu z uwzględnieniem spraw finansowo-księgowych.

Decydując się na zakup systemu AUTO-MARKET mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w uruchomieniu i wdrożeniu systemu, szkolenie z obsługi, a także na możliwość pobierania aktualizacji, które są udostępniane na serwerach AproSoft.

Cały czas trwają prace nad wdrażaniem eksportu ogłoszeń do kolejnych portali, a także modyfikacje usprawniające pracę użytkownikom z uwzględnieniem zmian w przepisach polskiego prawa.

Nie jest naszym celem obciążać finansowo naszych Kontrahentów, dlatego stworzyliśmy dogodne warunki finansowania. Cena systemu obejmująca wszystkie wyżej wymienione, oraz wiele innych zalet, w najtańszej opcji wynosi zaledwie 40 zł netto miesięcznie. Zajmujemy się kompleksowo obsługą klienta (dostawa sprzętu komputerowego, kas i drukarek fiskalnych, systemów informatycznych, wsparcie techniczne z możliwością zawarcia umowy serwisowej). Pomagamy również w kontaktach z portalami, pośredniczymy w zawieraniu umów, uruchamiamy eksport ogłoszeń.

Gwarantujemy pełną satysfakcję z zastosowanych rozwiązań, wraz ze zmniejszeniem kosztów działalności przedsiębiorstwa.

Dziękujemy Państwu za poświęcenie czasu na zapoznanie się z przedstawionymi materiałami reklamowymi.

Aby wypróbować system AUTO-MARKET lub pobrać najaktualniejszą jego wersję kliknij poniższy link. Wersja demonstracyjna jest darmowa i w pełni funkcjonalna:


Pobierz Demo


Copytight © 2003-2010, autoseek.pl